تولید و فروش فیلتر فن تابلویی

فیلتر فن تابلویی

قاب فیلتر و فیلتر هوا هر دو از IP54 محافظت کرده و از ورود گرد و غبار ، ذرات معلق و پاشش آب جلوگیری می کنند. افزایش محافظت را می توان در صورت نیاز بیشتر،در محدوده IP55 افزایش داد  . ما فیلترهای متنوعی برای استفاده به عنوان فیلترهای فن تابلویی تولید مینمایم . متداول ترین روش برای کنترل موثر دما در یک محفظه ، بیرون کشیدن هوای گرم ( جریان معکوس ) در نزدیکی بالای تابلو با استفاده از فیلتر و یا فن فیلتر است در حالی که هوای سردتر از طریق یک فن فیلتر مستقل در پایین تابلو به داخل کشیده می شود  .

با توجه تغییر نسل تابلوهایی برق و کنترل همچنین استفاده روزافزون از تجهیزات اتوماسیون صنعتی از قبیل اینورترهای کنترل دور موتور ، پی ال سی ها ، ادوات کنترلی و ماهیت الکترونیکی بودن این گونه تجهیزات صنعتی ، نیاز به کار در دمای مناسب و جلوگیری از ورود و نشست گرد و غبار و ذرات معلق در محیط بر روی بردهای الکترونیکی این دستگاه ها بسیار ضروری که باعث افزایش عمر و کاهش تعمیر و نگهداری این تجهیزات عموماً گران قیمت میگردد .

  • شرکت مهندسی اتوماسیون سیماتِک پژوه با تولید انواع مَت فیلترهای تابلویی در سایزهای استاندارد و سفارشی ، با بکار گیری رول فیلتر های وارداتی سعی در تأمین این کالای مورد نیاز و مصرفی در صنایع کشور نموده است .
  • شایان ذکر است تِست تمامی مَت فیلترهای تولیدی مطابق استاندارد های ریتال انجام میپذیرد .

یکبار هزینه کنید 

Rittal.com

ارتباط با پشتیبان