فیلم آموزش پی ال سی زیمنس

فیلم آموزش پی ال سی زیمنس

فیلم آموزش پی ال سی و درایو زیمنس :

ویدئو های آموزشی سایت رسمی زیمنس با ترجمه فنی و دوبله فارسی

 شرکت مهندسی سیماتِک پژوه با توجه به رسالت آموزشی خود ، هر قدر هم ناچیز ، اهتمام به ارائه فیلم آموزش پی ال سی زیمنس نموده . از این رو ، فیلمهای برگرفته از سایت رسمی زیمنس با ترجمه فنی و دوبله فارسی و همچنین ، بالاترین کیفیت پخش را در دستور کار خود قرارداده ، تا سهمی اندک در ارتقاء دانش اکادمیک کارشناسان و علاقمندان اتوماسیون صنعتی زیمنس ایفا نماید . علاوه بر این ، فیلمهای آموزش اتوماسیون صنعتی زیمنس به صورت دسته بندی موضوعی ( لیست پخش ) جهت دسترسی سریع و راحتتر کاربران تهیه و طبقه بندی گردیده . همچنین، شامل طیف گسترده ای از تجهیزات اتوماسیون صنعتی زیمنس میباشد. ضمناً، سعی مجموعه بر انتخاب موضوعات کاربردی و پروژه محور بوده ، که امیدواریم مورد قبول عزیزان واقع گردد .

  • آشنایی با تجهیزات جدید :

کاربران محترم در خصوص آشنایی با تجهیزات جدید و بروز اتوماسیون صنعتی زیمنس میتوانند، به بخش معرفی تجهیزات جدید اتوماسیون صنعتی زیمنس مراجعه فرمایند . و یا ، توسط ارتباط با پشتیبان ( واتساپ ) درخواست و یا سوالات خود را طرح نموده .

  • دعوت به همکاری :

بدین وسیله از علاقمندان در خصوص ترجمه ، دوبله ، صداگذاری و تدوین فیلم آموزش پی ال سی زیمنس دعوت به همکاری میگردد. از این رو ، واجدین شرایط میتوانند رزومه خود را به ایمیل job@simatic.ir ارسال نمایند. و یا، جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در بخش واتساپ با ما در ارتباط باشند .

 
  • شایان ذکر است اکثر ویدئوها با کیفیت HD در دسترس بوده. و علاوه بر این، امکان دانلود نیز فراهم میباشد.  

روی خودتان سرمایه گذاری کنید

SITRAIN – Training for Industry

پاسخگو هستیم