سروو موتور زیمنس ( لیست قیمت و فروش ویژه )

سروو موتور زیمنس ( لیست قیمت و فروش ویژه )

آشنایی با سروو موتور و درایو زیمنس :

موتور و درایوهای کنترل حرکت سینامیکس زیمنس :

سروو موتور زیمنس سری سینامیکس جهت کنترل حرکت با فیدبک انکودر طراحی شده و عموماٌ برای کنترل دقیق موقعیت ( Position Control ) ، کنترل دقیق سرعت (Speed Control ) و کنترل دقیق گشتاور ( Torque Control ) پیشنهاد میگردد .

یکی از خصوصیات سروو موتورها ، ثبات گشتاور در سرعت های مختلف میباشد از این رو سروو موتور گزینه مناسبی برای کاربردهایی که نیازمند گشتاور ثابت در سرعت های مختلف است می باشد.

از دیگر ویژگی های سروو موتور زیمنس توقف دقیق و تعویض جهت حرکت در سرعت بالا می باشد .

یکی از قسمت های اصلی سروو موتور که وضعیت موتور را منتقل می کند انکودر است .

در سروو موتور زیمنس معمولا از ۲ نوع انکودر افزایشی ( Incremental ) و مطلق ( Absolute ) استفاده می شود که کاربر بنابر دقت مورد نیاز خود ، نوع  انکودر را انتخاب می نمایید.

در برخی از کاربردهای عمودی که سروو موتور ممکن است بواسطه نیروی وزن بار به حرکت درآید از سروو موتورهای ترمزدار استفاده می شود که در این صورت یک مگنت ترمز به سروو موتور اضافه شده و با فرمان خارجی فعال می گردد .

از جمله پارامترهای مهم برای انتخاب سروو موتور، توان ، گشتاور مورد نیاز ، سرعت و دقت انکودر می باشد.

 

زمانیکه شما نیازمند انتخاب یک الکتروموتور بهینه برای کنترل حرکت هستید ، فارغ از اینکه موتور سنکرون یا آسنکرون ، با گیربکس یا بدون گیربکس باشد ( حتی درخصوص الکتروموتورهای built-in و اسپیندل موتورها ) ، شرکت زیمنس گسترده ترین رنج در جهان را دارا می باشد.

علاوه بر آن هر یک از  سروو موتور های زیمنس بصورتی کاملا هماهنگ برای کارکردن با گروه مبدل های فرکانس ( frequency converters) سری SINAMICS زیمنس مناسب است.

مشتریان زیمنس دلایل متعددی برای استفاده از الکتروموتورهای این شرکت دارند  :

  • موقعیت پذیری دینامیکی بالا
  • بازه های حرکتی بسیار دقیق سروو موتورهای مغناطیس دائم و …

سروو موتور و درایو های زیمنس برای عملکرد دینامیکی و بسیار دقیق، طراحی شده اند.

 

SINAMICS S110 – Commissioning Step by Step

پاسخگو هستیم